| elisadragutzica a întrebat:

In august voi pleca la tara si o sa stau o saptamana. Bunicii mei stau intr-un sat di Ialomita aproape de constanta.Imi puteti spune ce anume sa iau in bagaj haine si lucruri ca nu prea ma pricep la facutul bagajelor! Dau fundita laughing!

2 răspunsuri:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Pai in primul rand eu imi iau vreo cateva "costume" adica imi pun niste pantaloni scurti unii mai trei sferturi si unii lungi ca sa fie pentru orice vreme si apoi imi iau maieu tricou maleta sau plovar. Apoi imi iau niste casti bineinteles incarcatorul la telefon ca sa nu ma plictisesc. Si nu mai stiu...eu imi mai iau de obicei niste carti de citit sau sudoku. Altceva nu mai stiu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ai 10 ani spune le parintilor sa iti faca bagajul, daca ai mai mult de atat si nu esti in stare sa iti alegi singura cateva haine sa le pui intr o valiza e grav