| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Hey TPU.Maine plec la munte cu trenul.Problema este ca nu stiu unde sa merg.Ma tot gandesc la una din urmatoarele 3 destinatii:
Busteni,Sinaia, Bran.Voi merge in toate cele 3 dar in care sa ma cazez? Unde e mai frumos, mai relaxant sa am ce vedea.La Bran e castelul...In Sinaia alt castel,in Busteni Babele,Telecabina, Trasee ...Deci? :S

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sinaia si Busteni acolo iti recomand.

| david1234567890 a răspuns:

Eu aș zice în Sinaia.

Răspuns utilizator avertizat
| Eviix a răspuns:

Eu as zice Busteni. >:

| max35 a răspuns:

Eu as crede ca mai bine ar fi in Sinaia am fost si la Bran si la Busteni dar la Sinaia e cel mai frumos.In fine tu decizi.