| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

mama mea a plecat in italia cu autocar atlasib si vrea sa vina acasa cum pot sa I cumpar eu bilet sau sa fac rezervare ca ea nu are bani cum se procedeaza sa pot plati eu darsa o ieie autocaru sau numa de acolo poate cumpara bilet. ajutatima

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Poti plati aici in ro. biletul, soferului sau patronului, cine strange banii la plecare (daca asa se mai plateste -nu mai stiu) iar mama ta sa fie acolo când se intoarce inapoi...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa il cumpere ea, ii trimiti bani prin western union si ea trebuie sa-i ridice sau money gram, posta apoi o suni sa-i zici un numar cu care se prezinta sa scoata banii.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu Atlassib si explica situatia: http://www.atlassib.ro/contact/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trimite i niste bani prin banca / western union samd si rezolvi problema