| Annoniimmaaa a întrebat:

:* o sa plec peste cateva saptamani la Bucuresti si as vrea sa imi spuneti si mie casele memoriale din Bucuresti,cost bilet, care sunt deschise si programul cand e deschis(inclusiv ora la care se deschide si la care se inchide) Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Aici este un link cu toate informatiile de care ai nevoie: http://www.pmb.ro/......oriale.php

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De obicei casele memoriale nu sunt de vizitat, au o placa pe care scrie aici a trait si a creat cutarascu intre anii atat