| ksg a întrebat:

Hey TPU. Poate sa-mi spuna cineva ce s-a intamplat cu ospatarii de la hotelul Flora din Mamaia? Ma refer la cei de la Casa Flora. Ii cunosc de foarte multi ani, iar anul asta nu am mai regasit pe niciunul. Poate sa-mi spuna cineva detaliat ce s-a intamplat exact?

2 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

I-auzi frate, au disparut... ciudat, foarte ciudat!
Pai mai Ksg, tu crezi ca un om poate sa stea ospatar toata viata? Eu cred ca mai evolueza si el...

| ksg explică (pentru andreirapid):

Prietene, daca nu ai un raspuns concret, te rog sa te abtii. Pastreaza-ti ineptiile si comentariile inutile{ca sa nu spun de-a dreptul tampite) pentru tine