| nicaliush a întrebat:

Puteti sa imi dati un sfat? Puteti sa imi dati linkuri de la niste hoteluri in Bulgaria la litoral? De preferat Sunny Beach Nesebar si Albena! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Buna,

Eu am fost in Sunny Beach la hotelul asta: http://hotel-evrika.com/en, a fost ok, dar NU ti-l recomand deoarece e cu all inclusive si mancarea nu e foarte buna, curatenie in camere nu prea este iar angajatii sunt draguti decat cu francezii, germanii, englezii. Nu stiu alte hoteluri, ideea este sa nu te duci la acesta, iti spun din propria experienta. Are si + si -. Mai bine alegi altceva. Parerea mea este sa te duci in Nesebar daca vrei liniste si relaxare, in Sunny Beach sunt foarte multe cluburi si chestii de genul asta.

Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult!

O zi placuta si succes in cautarea unui hotel! :)

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Www.albena.bg
Sau caută pe www.booking.com - eu cu ăsta mi-am făcut toate rezervările din Bulgaria (și prin alte meleaguri).

| pietrean a răspuns:

Ce ai vrea sa afli? Sunt atat de multe hoteluri pe litoralul bulgaresc.Ar fi bine sa dai cateva date, care pot sa ne ajute sa-ti dam un raspuns mai concret.

| nicaliush explică:

Gata multumesc am gasit deja