| Astropuf a întrebat:

Hey,TPU! Stiti o cabana, hotel, pensiune in bușteni

cine spune cele mai multe primeste fundița!

Răspuns Câştigător
| Summer4ever a răspuns:

Iti recomand cu caldura Casa Magica, E centrala, frumoasa, are preturi decente, are restaurant propriu, spa etc. Are o vedere super de la balcon catre Caraiman, catre Castelul Cantacuzino. Eu de fiecare data cand merg la Busteni acolo merg.www.casamagicabusteni.ro/‎ Mai sunt frumoase Pensiunea Bijoux, Casa Topliceanu, Casa cu flori, Liziera, Cetatea Caraiman, Pensiunea Adenna. Iar dupa weekendul viitor am sa-ti spun si cum este la Casa Nick. Distractie placuta!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cateva sute

http://www.turistinfo.ro/busteni/cazare-hoteluri-vile-pensiuni-busteni.html

foloseste google cu incredere

| neutrino a răspuns:

La Busteni, anul trecut, erau 7 hoteluri si 9 cabane cu regim hotelier.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu exista cabana hotel pensiune

| Astropuf explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Mă refeream una dintre ele! Daaaa!straight face

| Faruece a răspuns:

Vila Romina Busteni este cea mai buna!

| Astropuf explică:

Da,dar am nevoie de nume sau un link...winking