| Emily04 a întrebat:

Sunt in clasa a 7 a si de multa vreme eu si colegii mei ne dorim sa mergem intr-o excursie cu dirigu'. Problema e ca nici noi nici dirigu' nu stim unde.Am vrea sa fie cea mai mare excursie a noastra dar nu vrem sa fie nici foarte scump, suficient cat sa poata mai multi colegi sa vina.Am vrea sa fie undeva la munte sau in apropiere, nu cum ar veni in Bucuresti sau undeva in oras. Credeti ca mi-ati putea da o idee? Multumesc anticipat. happy

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cautati la directia de tabere, o tabara pentru elevi. Sunt ieftine si cat de cat deja, organizate.

| kaloma a răspuns:

La Moeciu de Sus era o tabara particulara. Daca nu, oricum e ieftina cazarea in zona. Puteti merge si la Cabana Diham-cu cazare sau excursie

| RalucaScumpika a răspuns:

Puteti sa mergeti sa vizitati azuga pe acolo cam 30 de km si dupa mergeti pe la peles pelisor manastiri sau puteti urca in moldova sau puteti merge la mare sunt o gramada de optiuni big grin la azuga am fost ii supper dar ii mai fain iarna de ex este ceva tabara la iarna la azuga la pasul schiorilor si te invata si sa schiezi:d

| Sasu_Cristina_1967 a răspuns (pentru RalucaScumpika):

Multumesc, Raluca pentru recomandare! Te asteptam sa revii la PausulSchiorilor***Azuga!

| Emily04 explică:

Multumesc de idei! ..Va sunt recunoscatoare pentru toate happy

| Ale1234 a răspuns:

Dar din ce oras esti?

| Emily04 explică (pentru Ale1234):

Sunt din zona Brasovului, scuze am uitat sa mentionez big grin

| Ale1234 a răspuns:

Puteti sa mergeti la Predeal!

| Emily04 explică (pentru Ale1234):

E o idee buna! Pe asta o sa o notez cine stie...happy

| Patry_Patricia_1994 a răspuns:

La constanta ce zici?

| Emily04 explică (pentru Patry_Patricia_1994):

Parca un pic cam departe.Dar multumesc pentru idee happy