| DenyDenizuca a întrebat:

Vara aceasta merg cu tata la plimbare intr- o localitate din tara si m-au pus pe mn sa aleg.
Va rog dati-mi mai multe idei de localitati frumoase!

Nu uitati dau funda!batting eyelashes happy

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Constanta este cel mai vizitat oras din Romania dupa Bucuresti. Ai ocazia sa vezi si Marea Neagra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaia

| Anna121 a răspuns:

Maramures, Sighisoara, Vatra Dornei, Brasov, Sibiu.

| SebiE30 a răspuns (pentru Anna121):

Maramures este judet nu localitatewinking

| SebiE30 a răspuns:

Buna! Iti recomand orasele: Braila(e superba faleza,gradina publica si parcul monument),Brasov,Sibiu,Timisoara, Bucuresti, Constanta, Buzau, Vatra Dornei

| Maria0000 a răspuns:

Sibiu
Timișoara

| Anonima2620 a răspuns:

Iasi,Timisoara,Cluj-Napoca,Bucuresti,Sibiu.SUnt niste locuri extraordinare!