| Andreea_Bratu_1994_EMjR a întrebat:

Vara asta vreau sa plec la mare impreuna cu familia ( am 11 ani si sunt fata). Imi puteti spune ce sa vizitez? Adica noi ne andim undev in Mamaia.Dar stiti hotele convenabile in Mamaia? Daca nu macar undeva in Eforie.Va rog sa-mi spuneti niste hotele ori in Mamaia ori in Eforie Sud sau Nord.Eu plec in August.Si stau 4-5 zile. Daca stiti la un pret destul de mic, v rog sa-mi spuneti! Multumesc anicipat! happy

Răspuns Câştigător
| Bella_Sandy_1995 a răspuns:

In Eforie Nord e hotelul Delfinul sau Dunarea! sunt super!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt sute de hoteluri pentru toate buzunarele. agentiile de turism si netul sunt pline de oferte, trebuie doar sa cauti.

la mare nu te duci sa vizitezi, te duci la plaja

| Andreea_Bratu_1994_EMjR explică (pentru suntserios):

Da,am gresit eu acolo.Nu trebuia sa scriu chestia aia laughing