| Ana268086547 a întrebat:

Vreau si eu o tabara pentru vara aceasta. Poate sa fie de engleza / matematica /aventuri, sa NU fie in intervalul 17-23 august, pretul sa nu depaseasca 1000 si ceva de lei, sa fie cu copii cu varste apropiate de 14 ani (adica ceva de genu minim 11-12 ani ). Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Elektryk a răspuns:

Du-te la concurs Lumina Math, ia peste 80 puncte si ai tabara gratis, de mate

| Ana268086547 explică:

Dar asta in limita locurilor disponibile happy anul trecut de exemplu am luat 83 de puncte si nu am fost in tabăra laughing dar oricum mersi