| Stratovarius a întrebat:

ziceti-mi va rog un autobuz care sa mearga pana in belis daca e posibil sau macar destul de aproape de belis...mersi funda clar!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aoleu! M-ai bagat de tot in ceata! Pe langa faptul ca numele de localitati se scriu cu majuscula, ar trebui sa precizezi DE UNDE sa plece autobuzul ala si, daca se poate, cam prin ce judet se afla chestia aia unde vrei tu sa ajungi. Nefiind niciun cuvant cu majuscula in postarea ta si nefiind vorba de vreun oras super-celebru, gen Paris, Roma, Bolintin-Deal, mi-e cam greu sa ghicesc unde si de unde vrei tu sa ajungi.

| Stratovarius explică (pentru ardnaxur1961):

Srryy sincer ..is ultra obosit si am omis cate ceva))))))...Cluj-Belis e ruta...stii cumva?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Stratovarius):

Imi pare cu regret, dar e mult prea departe ca sa stiu. Dar, de ce nu tastezi pe Google Autogari.ro ca sa afli? E asa de simplu!