| Kidnapper a întrebat:

Hey,vreau sa ma duc intr-o tara straina gen Italia in vacanta, dar nu stiu italiana. exista vre un ghid sau ceva de genu?

2 răspunsuri:
| Biasofia a răspuns:

Du-te pe traductor si schimba din romana in italiana, simai cumperi carti cu SD si asculti Sd-ul sau citesti din carte.Noroc! Funda?!

| DespreHostel a răspuns:

Salut Kidnapper, daca mergi in zonele turistice nu o sa ai nici o problema daca nu stii italiana, poti sa vorbesti in engleza cu chelnerii/vanzatorii/etc. Desigur poti folosi si ghiduri in engleza sau in romana, depinde de orasul in care mergi.