| Attomm98 a întrebat:

Hey...vreau si eu niste impresii a persoanelor ce au fost aici:

Hotel Marabou in Pefkohori, Halkidiki, Grecia!

1 răspuns:
| Plimbarescu a răspuns:

Salutare!

Gasesti toate informatiile despre Hotelul Marabou aici: http://www.plimbarescu.ro/halkidiki_grecia/hotel-marabou-hotel.html

Hotelul are o priveliste foarte frumoasa spre mare si e aproape de plaja. Cat despre curatenie, depinde de noroc. Am fost doi ani la rand acolo, in primul an a fost f bine, camere curate, personal amabil, dar in al doilea an a fost cam rau, camera fiind murdara, mancarea putina si rea la gust...