| lynes a întrebat:

Hey love struck
in ce tari as putea sa merg iarna la sky?
Anul trecut am fost in Bulgaria la sky, si e asa tare :X
Unde am mai putea merge iarna asta?

5 răspunsuri:
| Tyrr a răspuns:

Iti reconmand Austria...iar daca te tin ligamentele si esti un picut sarit/sarita, poti sa faci schi si la balea(acolo ma duc cel mai des), bineinteles atunci cand nu e risc de avalansa! ....succes!

| Sunnyツ a răspuns:

Pai ar fi destule, in Europa. Eu am fost doar in Austria dar mai stiu si alte locuri. Gen : Belgia, Belgia, Croaţia, Germania, Franţa, Elveţia, Italia, Ungaria.

| Luiza45 a răspuns:

Iti recomand Alpii. Franta Austria sau Elvetia. Eu inclin spre Austria Merita partiile de acolo.

| lynes explică:

Multumesc tuturor, sunt foarte bune sugestiile! ::*

| newsun a răspuns:

Pai depinde in ce statiune ai fost in Bulgaria, parerea mea e ca poti incerca alta, in fiecare poti gasi oferte super bune. dar ca destinatie de ski parerea mea este ca se merita. inca o incercare...happy