| Parascan_Irina_1997 a întrebat:

Heyy buna TPU intrebarea mea este simpla ce sa faci in autocar?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! In primul rind unde mergi, cate zile sau ore vei face cu autocarul? ce varsta ai?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Te tii sa nu te scapi pe tine.

| Crash94 a răspuns:

Poți asculta muzică la căști, poți dormi; dacă nu ai rău de mișcare, poți citi o carte, poți juca joculețe cu colegii/prietenii (dacă este vorba de o excursie), însă, nu în ultimul rând, poți privi peisajele pe geam (asta în cazul în care călătorești pe timp de zi).