| VixyMoon a întrebat:

Hi, as avea nevoie urgent de un website pentru zboruri ieftine, mai exact pentru Bucharest-Manchester sau Bucharest-Liverpool, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| wpetterssone a răspuns:

București - Manchester
640 RON, o escală în Brussel, operat de TRAOM și Brussels Airlines, zbor de 6 ore.
București - Liverpool
700 RON, zbor direct operat de Blue Air, zbor de 4 ore.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra pe site-urile agentiilor de zbor si vezi ce oferte au fiecare, cumparand ce este mai ieftin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vola.ro gasesti ce avioane zboara pe cursele pe care le vrei si pe urma cauti pe site urile companiilor bilete.

| MihaellaEllaA a răspuns:

Eu pe aceste site-uri mai caut zboruri ieftine :
1.Momondo
2.esky
3.Skyscanner
4.Chiar si pe WizzAir mai gasesti