| nucaraata a întrebat:

Hi! Stie cineva cum pot sa ajung la sun plaza daca eu stau in militari la pacii. dau fundita celui care imi raspunde primul pana dimineata! Si fara farse plz!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Cel mai usor cu metroul, nu stiu daca ai metrou la pacii, dar la Gorjului este, il iei pana la Piata Sudului iar de acolo exista pasaj subteran care te duce pana in mall!

2 răspunsuri:
| catosp a răspuns:

S-a inventat harta, si google maps si bing maps

| nucaraata explică (pentru catosp):

Bine ca te-ai trezit tu desteptu` lu` peste. Vezi-ti naiba de treaba ta si nu te mai baga in seama.