| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Anul acesta as vrea sa merg din nou la mare.Anul trecut am fost la Mamaia, insa nu sunt hotarata daca si anul acesta sa merg tot acolo.Ce statiuni imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Eu iti recomend Bulgaria.La banii astia poti sta la un hotel de 4 stele cu all inclusiv+sezlong si umbrela pe plaja, 7 nopti, cu transport propriu Eu merg anul asta la hotel COM 3*din Albena, cu 21000000(480 euro), 2 persoane, ultra all inclusiv+sezlong si umbrela la plaja, transport propriu, 9 nopti.Compara ce gasesti la noi in Mamaia sau in alta statiune si vezi si tu,ce iti convine! La vama nu ai nevoie decat de buletin. Poate mai gasesti pe cineva, cu masina, ca sa stati doua persoane in camera, deoarece este mai ieftin daca stati doi, decat la camera single.

7 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Daca ai fi scris si varsta, poate si bugetul, ai fi primit raspunsuri la obiect! Asa imi este greu sa-ti spun unde sa mergi, sa iesi bine si la distractie si la cazare, masa dar ce este mai important, LA BANI!

| Diana254 a răspuns (pentru pietrean):

20 de ani, cam in jur de 13 milioane. ( bani vechi) laughing tongue

| rocket a răspuns:

Http://www.idealtour.ro/oferte/intern/romania/litoralul-romanesc/1/23
Ai aici o gramada de oferte super ok pe litoralul romanesc. Alegi ce iti place.

| AlleSiAtat a răspuns:

Daca ti-a placut, poti merge si anul acesta acolo.winking Totusi, Mamaia mi se pare o statiune destul de scumpa si plina de fite...eu prefer statiunea Eforie Nord sau Eforie Sud.Preturile sunt acceptabile (la hotel) si e liniste pe plaja. big grin
E alegerea ta! O zi buna!

| DaNnyDaNny a răspuns:

Eu t-i-as recomanda sa mergi tot in Mamaia (parerea mea).Mie acolo mi-se pare mai frumos.

| IamNatalia a răspuns:

Iti recomand sa mergi intr-o statiune din Bulgaria sau Grecia. Exista multe oferte last minute si nu se compara atmosfera de acolo cu cea din Romania. http://www.europatravel.ro/