| Geronimo9234341 a întrebat:

Hii,
Eu v-oi pleca cu autocarul (Atlassib) in Germania din RO...1323 de km big grin.Si vreau sa imi spuneti cateva lucruri pe care le pot luat cu mine in autocar sa nu ma plictisesc...sunt adolescent, cateva sfaturi.Eu cam am problema cu mersul cu vechicule, mi-se face rau sad, o-sa i-au Emetrostop, dar ce ar trebui sa mananc pe drum si inainte de el.Multumesc,va rog cat mai multe raspunsuri.

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

O carte, un mp3 player daca ai unul care functioneaza pe baterii normale ca sa nu ramai in pana de muzica. Emetortop e f bun.

| Hanara a răspuns:

Pai in primul rand ca sa nu ti se faca rau ar trebui sa mananci ceva usor de exemplu legume ceva si nu in cantitati foarte mari. Iar la tine ai putea lua consola de jocuri portabila (asta daca ai), sau cateva joculete pe telefon, stiu si eu un film in format 3gp, mp4 depinde ce telefon ai... Eu daca as fi in locul tau asta as face, mai ales ca iti poti pune 3-4 filme acolo si ai ce facewinking.