| BUBULINA a întrebat:

Hmm, vreau sa plec la munta la noi in Romania, dupa parerea voastra unde e cel mai frumos? ce ma sfatuiti sa vizitez puteti lasa un link ceva, va multumesc

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ma miram "nunta", "munca", ce vrea ma sa zica :))
http://www.cbg.uvt.ro/....../14_01.jpg Brezoi [pe langa Rm. Valcea]

http://www.evz.ro/sapteminuni/wp-content/uploads/2008/07/01-piatra.jpg M-ti Piatra Craiului.

http://www.realitatea.net/......8000_1.jpg M-ti Siriu

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pai... Daca nu vrei sa depui prea mult efort iti recomand Bucegii/Babele pentru ca poti sa iei telecabina daca nu ai chef sa urci pe jos...
Dupa parerea mea cei mai frumosi munti sunt muntii Fagaras. Poti ajunge pana la Balea Lac (2034 m) cu masina si de acolo poti face un traseu. Poti merge cu telecabina de la balea cascada pana la balea lac, sau pe jos (un traseu de vreo 3 ore). Poti urca pe cel mai inalt varf din tara (Vf. Moldoveanu - 2544 m) sau Negoiu (2535 m)... Sau Vanatoarea lui Buteanu (2509 m) - care este foarte aproape de Balea Lac.

| hashe86 a răspuns:

Http://albac.in-romania.ro/
in apuseni e foarte frumos, iar aici in albac e super

| BUBULINA explică:

Munte
laughing))
se intampla si pe la case mai mari tongue

| Jonsdottir a răspuns:

Unde vrei sa pleci? rolling on the floor

| cristi27 a răspuns:

Eu zic ca in muntii fagaras e un loc superb.am fost anul trecut si e ceva de vis.ai cascade, balea lac.si la pensiuni preturile sunt foarte accesibile. daca vrei sa vezi poze adresa mea de mess este zane4ro2003@yahoo.com si iti trimit.

| JackieSue a răspuns:

In Bucuresti-Vila Rodizzio
sau vila Ceausestilor:p(Covasna)-e super tare, are si camere daca obosesc petrecaretiilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muntele Ceahlau, statiunea Duraubig grin, Izvorul muntelui,