| Georgee98 a întrebat:

Hristos a inviat, imi puteti da niste exemple de agentii de turism. As dori sa merg la litoral dar nu in Romania ci in Bulgaria deoarece in Romania nu gasesc hoteluri de 3* cu servicii all incusive.Niste nume de agentii de turism mai renumite in Romania sau de ce nu niste site-uri ar fi mai folositoare.Multumesc si va doresc sarbatori fericite.

5 răspunsuri:
| andreeagicu a răspuns:

Eu îti recomand esky.ro. Suni la ei si le spui ce te intereseaza si unde vrei sa mergi. Te ajuta cu o oferta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A&M TOURS http://www.hoteluri-bulgaria.webatu.com/.
Rezervarea o vor face ei, iar tu platesti avansul direct in contul hotelului, prin banca, nu prin intermediari.

| rocket a răspuns:

Www.idealtour.ro Nu m-au dezamagit niciodata.

| AmberMyth1 a răspuns:

Christian Tour

| AlberT1 a răspuns:

Iti recomand agentia DACRIS.Sunt foarte seriosi.Cunosc si patroana.