| Maduu200 a întrebat:

Http://www.job-mayer.com/ este serioasa firma aceasta pentru munca in agricultura in Germania?
Dau funda

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are termenii si conditiile puse. Mai ales teapa poate fi garantata deoarece nu indeplinesc toate criteriile stabilite de legea in vigoare pentru a demonstra ca e serioasa si in regula.

https://ec.europa.eu/......s/main.jsp asta e un site fiabil.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sunt f multe nenorociri, trebuie sa sufli si in iaurt

| BACKaLx a răspuns:

Este foarte serioasa aceasta frima si mama a fost inscrisa acolo, si se plateste foarte bine sa ai bafta

| Maduu200 explică (pentru BACKaLx):

In ce domeniu a lucrat in Germania?