| ViorelVaFuraDeSubPod a întrebat:

Idei de lucruri de facut in Bucuresti?
Dau funda.
VIOLETTA, TU NU AI DREPTUL SA RASPUNZI!

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, am DREPTUL sa raspund cui vreau eu si cand vreau eu, tu nefiind in masura sa pretinzi asa ceva altora.

| sierra1 a răspuns:

Numele tău sugerează clar ce ai putea face!

| Fatamuntilor a răspuns:

De fapt iti poate sa raspunda oricine din moment ce nu e pe lista ta de ignor!

| ReddY25 a răspuns:

La meci,la magazine,parcuri, teatre, cluburi, discoteci, samd

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

1.Daca e vreme frumoasa sa te plimbi prin parcuri.
Parcurile din Bucuresti sunt foarte mari si poti face multe lucruri faine acolo(sa te plimbi cu barca pe lac)
2. Daca ai bicicleta sa te plimbi cu bicicleta prin oras ca sunt multe piste prin Bucuresti.
3.Sa vezi toate sectoarele din Bucuresti si cele mai frumoase zone din fiecare sector.
4.Sa vizitezi muzeele din Bucuresti si sa vezi si Palatul Parlamentului.
5.Sa te duci prin malluri, Bucurestiul are mall-uri foarte mari si diferite unul fata de celalalt.
6.Noaptea sa te duci la discoteca/cluburi ca sa dansezi si sa agati gagici.
Bucurestiul e renumit pentru viata de noapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vizitezi parcurile. Anul trecut am fost in București si rămas câteva zile. Am vizitat peste 30 parcuri aria București/Ilfov. Adevărat ca stb sau autobuzele metropolitane nu sunt printre cele mai perfecte. Vara te prăjești la propriu în ele. Totuși îți recomand vara parcul dintre flori in Buftea, Regina Ana în Voluntari. Sau în București IOR, Drumul Taberei, Motodrom,, Parcul Sfântul Pantelimon, Tei, Morarilor, Parcul Crângași, Parcul Național. Herăstrau acceptabil.

Din păcate nu toate parcurile sunt frumoase. IOR în București TOP 1, locul 2 Drumul Taberei. În Ilfov Parcul Dintre Flori, in Voluntari Parcul Regina Ana ( asta dacă vrei sa stai departe de traficul din București ). Apoi la Regina Ana în Voluntari are o pasarela pe care te poți urca și admira de sus împrejurimile. Recomand sa faci asta seara ( vara), la apus.

Eu sunt brașovean. Am ajuns până în Bragadiru și Clinceni. laughing de fel sa știi ca sunt biciclist, îmi place sa ma aventurez in necunoscut. 6 județe vizitate pe bicicletă, in 3 ani si jumătate. Însă nu am avut curaj sa duc bicicleta la București de frica traficului. Si pieton era sa fiu așezat în fund ( pe trecerea pentru pietoni), de câteva ori.

Grădina Botanică sa știi ca nu este cine știe ce. Nu prea o recomand. In schimb recomand plimbare prin cartierul Cotroceni.

De evitat Zețari sau "zețarilor". Tramvaiul linia 19 merge într-acolo și este vorba despre ferentari. Prin Rahova am trecut cu autobuzul, către Clinceni și Bragadiru, însă nu am avut probleme. Asta la drumul principal, nu m-am băgat mai mult în cartier.

| 120bulevard a răspuns:

Datul cu bata in balta

| Paracetamol0lol a răspuns:

Calcă iarba și dă cheie pe mașinile parcate aiureahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| IreneeDiana a răspuns:

Mergi la un film.
Mergi la shopping…
Nu știu laughing

| IreneeDiana a răspuns:

Fură curent femeia.
Unde este contrazisa evoluează mesajele. "Nefolositoare și eronate" iar apoi da un mesaj in care se afirma a fi inteligenta și blochează laughing

| blackann a răspuns (pentru IreneeDiana):

Pe mine m-a blocat din primele mele zile pe TPU, cand am corectat-o la ceva. atentie, nici macar nu am contrazis-o, doar am corectat-o. n-are viata, sta pe TPU si da sfaturi copiilor despre s*x si le judeca "putulicile", ca sa o citez.

| IreneeDiana a răspuns (pentru blackann):

Așa a fost și in cazul meuhappyam corectat-o cu text clar…
Și practic ma făcut și pe mine proasta dar și pe cei 3 medici ginecologi care mi-au spus un lucru, dintre care unul italian

| Anonimaa56 a răspuns:

"anti.violleta" pe insta, cont fain tare

| blackann a răspuns (pentru Anonimaa56):

Ce i tare? chiar ma asteptam la ceva misto

| HazeBosu a răspuns:

Da sa mergi la fetite