| MrSmecheru a întrebat:

Imi dati si mie va rog o idee de un loc frumos de vacanta(daca se poate la mare)in strainatate, sa imi dati si detalii despre acel loc.Mersi

5 răspunsuri:
| Alphabeat a răspuns:

Du-te in Dubai. Este superb, merita vazut! Ia uite ce priveliste frumoasa! Eh?
http://www.jinfotours.ro/userfiles/1515_2012-11-07.jpg

| kennethxx a răspuns:

Kingston, Jamaica :") Foarte frumos. desi putin costisitor... Poti ajunge cu avionul, prin escala la Londra. daca esti interesat iti voi da mai multe detalii.

| IonutDX a răspuns:

Croatia sau Muntenegru.

| MrSmecheru explică:

As vrea o iddee exacta, cu pretul si cu tara(pana in 1500e)mersi

| ilincaa a răspuns:

Noua Zeelanda, cea mai frumoasa tara din lume!