| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate recomnda cineva niste companii aeriene cu care au zburat si a fost bine?

7 răspunsuri:
| Alexa_7289 a răspuns:

Am zburat numai cu Tarom si a fost foarte bine. Pilotii sunt foarte buni.Mancarea pe care ti-o dau e foarte buna si ti-o aduc calda de fiecare data. Zborurile sunt foarte sigure.Aterizarile sunt foare usoare, aproape ca nici nu simti.Preturile sunt mai mari decat cele de la Blue Air.

| Daria a răspuns:

Wizz Air!

| Raiden a răspuns:

Am zburat cu Tarom si este o companie chiar buna, aterizarile si decolarile chiar nu se simt. Intr-adevar preturile la TAROM sunt un pic mai scumpe dar isi merita banii.

| Skittles19 a răspuns:

Am fost cu Tarom de la Sibiu pana la Bucuresti si din Cluj pana in Tunisia. A fost super. Am fost si cu Carpatair din Timisoara pana in Grecia. Frumos, de asemenea. Acestea 2 sunt nise companii bune sau asa mi se pare mie.
Sper ca ti-am fost de folos.
Pa-Pa.

| Akarisu a răspuns:

Eu iti recomand Swiss Airlines. E companie elvetiana, zboara super si serviciile sunt impecabile! Zbor placut!

| matadoru a răspuns:

Am fost acum 2 ani in Barcelona cu Click Air. A fost f bine, servicii impecabile, personalul amabil n-ai la ce sa te plangi.

| Lora a răspuns:

BlueAir Bucuresti-Atena si AirFrance Bucuresti-Paris