| AnneMariie a întrebat:

Imi poate spune cineva daca la localnicii care stau pe marginea drumului pot gasi apartament de 2 camere in Eforie Nord pana in 100 lei pe seara? Sau la cei de stau in gara pot gasi? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| kroscap123 a răspuns:

Da poti gasi tocmai m-am intors eu din eforie nord si dadeam 70 lei pe noapte cazare sunt foarte multi locatari cu servicii de primire foarte bune si ieftine funda?big grin

3 răspunsuri:
| AnneMariie explică (pentru kroscap123):

Un numar de telefon sau o adresa ceva de contact a celui unde ai fost cazat ai? Multumesc frumos!happy

| kroscap123 a răspuns (pentru AnneMariie):

Nu trebuie sa-ti dau nimic iti agrantez niciodata nu vei gasi full cauti intrebi lume pe acolo si sigur gasesti

| AnneMariie explică (pentru kroscap123):

Oke. Mersi frumos.