| coius a întrebat:

Imi poate spune cineva pretul transportului din America pana in Romania? Si prin transport ma refer la acel shippingbig grin

Răspuns Câştigător
| adriana05 a răspuns:

Daca cumperi 3 kg de ceva, orice este in jur de 40-50 dolari. dupa care la fiecare 300 g se adauga 7 dolari. cam asa este la aprox toate magazinele dar pentru faptul ca se livreaza din America in Romania iti ajunge marfa cel mai devreme 1 luna jum cel mai tarziu 3 luni...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ceea ce cumperi, de magazinul de unde cumperi, de serviciile de curierat folosite şi tot aşa. Singurul care-ţi poate spune cât face un shipping este cel de la care cumperi.