| Oanna_Alexis_1985 a întrebat:

Imi poate spune cineva top 5 aparate din Disneyland Paris?
Dau funda.Merci anticipat! happy

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, am mai făcut-o odată, dar repet:
Atracții tari: Indiana Jones, Big Thunder Mountain, Pirații din Caraibe (mă rog, ăsta nu e chiar tare, da' e haios rău de tot!), Space Mountain® : Mission 2 (din păcate, ăsta e în renovare până vor anunța ei că e gata) :(
În ceea ce privește impresiile de pe amfostacolo, eu aș recomanda răsfoirea întregii rubrici dedicate parcurilor Disney de lângă Paris, cu tot cu întrebările puse acolo și răspunsurile primite de la vizitatori reali. http://amfostacolo.ro/....../hotel.php