| Lorenad17 a întrebat:

Imi puteti da informatii in legatura cu o cazare pentru patru zile in Constanta? Cam pana in 100 de lei

Multumesc!

4 răspunsuri:
| iar99Teo a răspuns:

Incearca pe booking.com sau daca vrei sa risti gasesti direct acolo incepand din gara si terminand cu ei pe marginea drumului cum flutura cheile happy

| pufosicaa a răspuns:

Nu stiu sigur daca e chiar pana la 100 de lei dar e foarte frumos acolo se numeste HolyDay si acolo te poti caza la cabana la rulota sau la cort, acolo te simti ca la iarba verde si daca mergi pe sectorul e drept in fata o sa vezi marea si nu mai e nevoie sa parasesti locul. SPER CA TE-AM AJUTAT!