| Dragon01 a întrebat:

Imi puteti da si mie numarul si numele vreunei vile, hotel, etc din Costinesti, sa fie aproape de plaja si nu foarte scumpa? RECOMPENSEZ

Răspuns Câştigător
| ovis a răspuns:

Vila alin costinesti tel; 0741044951(cazarecostinesti.ro)

2 răspunsuri:
| Foxxi a răspuns:

Eu de câţiva ani tot la Vila Fara merg, sunt condiţii destul de bune. Are 2 stele. Numerele de telefon: 0744148482 sau 0726148482.http://cazarecostinesti.ro/oferte-cazare-costinesti/vila-fara-costinesti/ Aici ai tarifele şi mai multe informaţii. Sper că te-am ajutat.

| ovis a răspuns:

Vila alin tel; 0741044951