| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda cea mai buna Shaorma din Timisoara?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

În mehala iar sunt bune

| Brizbriz a răspuns:

Tazz.ro tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lavimel aleea studenților

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce preț are? În Iulius Mall e mai scumpa? Nu mai face reclama la shaorma turcul, baga numa fornetti cu gem de caise parca rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

Cred ca 18 lei, s au schimbat prețurile de când e războiul in Ucraina nu mai știu exact cât este acum dar știu ca sunt cele mai bune din Timișoara. Nu au shaorme bune in Iulius Mall, sunt mai scumpe îți dai seama. Știu ca era un local care făcea shaorma de 1 kg dar nu mai știu unde laughing
Turcul baștan laughing

| user0010 a răspuns:

Timishoarma