| LethalAngel a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie o pensiune in zona castelului Bran pentru 2 zile cazare de Revelion. Daca se poate cat mai ieftin si confortabil.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| EnglandGB a răspuns:

In perioada revelionului ori unde ai merge mai putin de 150lei pe noapte de pers nu gasesti! am cautat 1 lunaaaa.si si cabanele au niste preturi.foarte piperate in aceasta perioada... te-ai trezit cam tarziu

| ElGreco a răspuns:

Pensiunea Andreea şi Dănuţ. E destul de ieftin, comfortabil şi sunt condiţii. Nu am număr de telefon, scuze.