| plume a întrebat:

Imi puteti recomanda un hostel ieftin in Berlin?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Traiasca http://www.booking.com, este cel mai bun sistem pentru rezervari. Nu-ti pot spune care este cel mai iefin hostel pentru ca nu stiu care sunt datele in care esti in oras. Iti recomand sa verifici plata, mai toate hotelurile permit anularea rezervarii pana cu o saptamana inainte de sosire. Trebuie sa dai cardul doar pentru verificare, nu te taxeaza cu nimic. In plus, pretul care apare la ei este sigur pretul pe care-l platesti la hotel. In anumite cazuri, taxa de oras nu este inclusa in pret dar ti se scrie la momentul la care faci rezervarea. Inca o recomandare, cauta un hotel in Berlinul de vest, este cu mult mai placut. Daca dai de bani iti recomand Hotelul Moevenpick, am stat acolo si au fost foarte buni. Distractie placuta!

3 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

hotel Winter's Berlin € 30
de la 30 de eu asta
Hotel Adlon Kempinski Berlin la € 290 depinde de cite stele vrei.) sunt 257 Hotel in Berlin

| anonimvirtual89 a răspuns:

Nu stiu care e cel mai ieftin hotel dar te pot ajuta sa cauti.descarca de pe google un program numit Google Earth versiunea 5 il instalezi si acolo scrii locul unde mergi in berlin si bifezi casuta despre turism si alea ce sunt acolo .gasesti numele hotelului si date despre el...preturi, poze etc.Batfawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hostel in Berlin: Hostel.ro - http://www.hostel.ro