| Grosu_Lucian_1985 a întrebat:

Imi puteti spune cat costa o noapte la hotel sport din Iasi(in apropiere de palas) Sau daca stiti alte hoteluri decente intre 50-90 lei

4 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Cel mai bine este sa suni la ei: 0232-231540.
Din experienta mea, rezervarea prin site-urile booking, trivago, este mai scumpa, au comisioanele lor.
Hotel Municipal (in centru in zona spitalului Sf Spiridon) nu e luxos dar e decent si sub 90 lei: 0 232 267832
Nu recomand pensiunea Marcello. Au chei universale (una la toate camerele), e mizerie si e multa galagie. Am suspectat ca acolo e bordel si mascheaza asta cu cateva cazari.

| Pop_Ariana_1999 a răspuns:

Cauta pe booking si iti va da happy