| O'Brien_Antonia_1993 a întrebat:

Imi puteti spune cateva companii aeriene care accepta pasari la bord?

2 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Pai stewardesele ce-s? Nu-s pasarici?

| Johny_George_1997 a răspuns:

Nu sunt astfel de comanii doar daca ai tu un avion privat atunci da. poti lua si caine si pisica si tot ce vrei dar intr-un avion de pasageri nu se accepta pentru ca pot fi oameni alergici sau care nu supoorta pasari. ai putea totusi suna si incerca ca cred ca toate accepta daca pui animalul la cala cu restul dfe bagaje dar nu p[oot confirma.