| anonimguy3 a întrebat:

Imi puteti spune in ce statiuni de pe litoral se fac scufundari si cam cat ar costa? Si deasemnea daca exista vreo limita de varsta eu avand 14 ani. FUNDA!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Știu că se fac la 2 Mai / Vama Veche, parcă și la Eforie. Dă un search cu „goagăl".

| anonimguy3 explică (pentru mihai69):

Parca am auzit si eu ca la vama veche ca se face dar cat costa? Am auzit parca 200 de lei sa inchiriezi echipamentu si te duci cu un intructor specializat.

| mihai69 a răspuns (pentru anonimguy3):

Www.scubadiver.ro la Eforie.
Impresii aici: http://goo.gl/Lta1yO
www.scubadivingcenter.ro (Marine explorers) și www.aquaventuredivingcenter.ro (Aquadventure diving center) sunt cei de la Vama Veche.
Ai date de contact pe site-uri - sună direct și cere info.