| ema01 a întrebat:

Imi puteti spune niste locuri frumoase pe care le-as putea vizita in Grecia (Gerakini din Halkidiki)? Dau FNDA!

2 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Zakynthos... prea frumos, prea linistit, merita sa mergi sa faci o vacanta acolo, apa superba, serviciile de nota 10.winking

| AliciaGregory a răspuns:

In partea de sud se afla tarmul marii si statiunea propriu-zisa, iar la scurta distanta de plaja se afla un parc acvatic pentru copii. Adultii pot vizita manastirile de pe muntele Athos si ruinele de la Olynthos. In plus, exista foarte multe magazine si restaurante in acea statiune.