| SpaziiiBaaa a întrebat:

Imi puteti spune si mie un hotel din Braila care sa fie mai aproape de centrupuppy dog eyes[dau funda]

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Hotelul Traian, e chiar in statia RATB, pe acolo trec autobuzele 4 si 10, pe care le poti lua de la gara. Numai bine.

14 răspunsuri:
| SpaziiiBaaa explică (pentru MisFit20):

Ms. da stiu sa ajung in centru si pe jos=]]]

| MisFit20 a răspuns (pentru SpaziiiBaaa):

Esti din Braila si nu stii unde e Traian? tongue

| SpaziiiBaaa explică (pentru MisFit20):

Doamne.Nu sunt din Braila=]] am fost doar de vreo 2 ori da am stat o data o luna si o data o saptamana si am invatat si eu pe acolo da nu stiu hotelurilepuppy dog eyes si app sti cumva si cat costa o noapte acolo?

| MisFit20 a răspuns (pentru SpaziiiBaaa):

Vezi aici: http://www.unita-turism.ro/ro/hotel/braila/traian.html

Apropo amor nu poti face acasa? Ma gandesc ca dai niste bani pe camera, nu de alta.:)))Glumesc, sigur te duci sa iti faci temele in liniste. Keep Safe.

| LucianStroe a răspuns (pentru SpaziiiBaaa):

Vrei sa mergi cu cineva acolo?

| SpaziiiBaaa explică (pentru MisFit20):

=]]]Nu sunt din BRAILA si vin acolo seara si nu am unde sa dorm trebuie sa raman undeva...si plec a doua zi dupa-amiaza=]]]]] si de unde stiu aia ce fac eu acolo=]]?

| MisFit20 a răspuns (pentru SpaziiiBaaa):

Se uita menajera pe gaura cheii. Asa ca ai grija.laughing)

| SpaziiiBaaa explică (pentru MisFit20):

Mama=]]Pai ii bag vada pe acolo ce dracu vrea sa ma vada in popu gol=]]]]]]]]]]]]?

| MisFit20 a răspuns (pentru SpaziiiBaaa):

Daca se uita baiatul de la room service? Ehehehelaughing)

| SpaziiiBaaa explică (pentru MisFit20):

Daca se uita ala=]]] probabil isi va lua vreo farfurie in cap=]]]sau un picior in....comorile lui=]]]]]] Da ce asa perversi sau facut beietii astea de la room service?

| SpaziiiBaaa explică (pentru MisFit20):

Eee daca se uita ala=]]probabil isi va lua vreo tava in cap..sau vreun picior in....comorile sale=]]]]

| Cristina27061999 a răspuns:

Hotel traian

| andreeaburtea a răspuns:

Buna,
Iti recomand un hotel foarte dragut in Statiunea Lacu Sarat din Braila. Niste prieteni veniti in vizita in oras s-au cazat acolo si s-au simtit foarte bine. Vezi aici mai multe detalii http://hotelrebis.ro.

| andreeaburtea a răspuns (pentru andreeaburtea):

Scuze are o problema link ul de mai sus, vezi aici: http://hotelrebis.ro