| carinutza373 a întrebat:

Imi puteti zice niste destinatii bune in Romania cu plaja, ieftine (foarte) unde as putea sa merg in vacanta? Cu hoteluri ieftine cu piscina si altele.
Sau, un traseu, ca o vacanta cu masina de-a lungul unui loc...sau prin tara ce sa nu coste mult...va rog. cu site-uri de unde rezervi toate si nu stiu ce altceva

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei ieftin si plaja ai solutia delta dunarii, sulina sf gheorghe... sunt foarte ieftine acolo

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru suntserios):

Si drumul din Tulcea e 50 ron numai dus

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru suntserios):

Fara piscina la lacul SF Ana, 50 lei / noapte / camera cel mai sanatos

| pietrean a răspuns:

Am vazut ca ai 13-14 ani.Asa ca,o sa-ti recomand unde sa faceti concediul,impreuna cu parintii,dar nu la noi,deoarece,oriunde vei merge,pentru conditiile pe care le ceri, este mult mai scump,decat in Bulgaria.
ALBENA,prima statiune mai mare din Bulgaria,unde gasesti toate conditiile(plaja curata,sezlong si umbrela la piscina si plaja gratuite, masa cu ultra all inclusiv, adica mancare si bautura toata ziua, cazare, parcare asigurata cu aprox.3 euro/6 leva/sejur).In vara, intre 1-10 iunie, doua persoane, platim 465 euro, adica 9 nopti, transport cu masina noastra.Iar in 15-24 septembrie, in alta statiune, OBZOR, platim 347 euro, aceleasi conditii, tot 9 nopti, cu all inclusiv.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Vezi in statiunile unde nu se strange toata cocalareala din Romania (Eforie, Cap Aurora, Venus.)

| Public22 a răspuns:

Mamaia, cea mai frumoasa statiune.

| suntserios a răspuns (pentru Public22):

Ieftin, foarte ieftin si tu il trimiti in cea mai de lux statiune?

| einenebun23 a răspuns:

Navodari e destul de ieftin
Eforie Sud
Techirghiol.

| rabbit2014 a răspuns:

Delta dunarii, mamaia, daca vrei in "afara".cea mai ieftina si aproape de noi este in Bulgaria la varna

| pietrean a răspuns (pentru rabbit2014):

Depinde unde in Varna! De exemplu statiunea Albena, Nisipurile de Aur, statiunea Sf.Constantin si Elena,sunt destul de scumpe,fata de alte statiuni din Bulgaria, cu aceleasi facilitati.Dar fata de Romania, la orice ai compara, nu exista concurenta!
In Albena, 9 nopti, UAI, inceput iunie, 2 pers=465 euro.
In Obzor, 9 nopti, AI, mijloc septembrie, 2 pers=347 euro.
In ambele aceleasi facilitati.