| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati sa merg la pestera Scarisoara?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am urcat cu masina, am rupt-o in doua, dar sa meritat, afara era foarte cald, am coborat, am vazut un ghetar din cate stiu este cel mai mare din Romania. Peste noapte am fost cazati la localnici care sunt foarte amabili.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, mie mi s-a parut foarte frumos, o experienta care sigur merita.

| M.madallina a răspuns:

Eu am fost cu clasa si nu mi s-a parut spectaculos, daca tii neaparat sa o vezi, du-te, sunt multe peisaje frumoase pana acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost acum doua saptamani nu te lua dupa nimeni, sa te iei dupa tine, daca vrei cu adevarat sa mergi du-te, merita experienta o data.

| putzulica a răspuns:

De ce nu?

| pepenerosu a răspuns:

Eu am fost, daca ai chef de o plimbare de cateva ore pana acolo, pentru ca nu poti merge cu masina, e ok, dar nu mi se pare ceva foarte spectaculos, am fost, dar nu m-a impresionat foarte mult, adica, dupa cateva ore de drum pe jos pana acolo...plus ca nu prea sunt magazine in drum, ma asteptam la mai mult. Dar daca vrei tu poti sa mergibig grin. Vezi ca acolo jos e mai frigut, ar trebui sa-ti iei niste haine mai groase.

| lora_9285 a răspuns:

Da, eu am fost vara trecuta si pot spune ca pestera este interesanta, merita vazuta. Drumul pana acolo se poate face si cu masina gen Dacia care este mai inalta.Eu am lasat masina jos dar au fost destui care au urcat in masina.