| CLU a întrebat:

Îmi spuneți și mie dacă exista în Galati o vila cu piscina.Vă rog sa fie în oraș nu la sat.
Dau funda

3 răspunsuri:
| DespreHostel a răspuns:

Desigur, uite gasesti aici cate vile vrei :) http://www.galatiimobiliare.ro/

| Monika12 a răspuns:

Complexul Turistic Stejarul 3*** Complexul dispune de spatii de cazare deservite de un minihotel, precum si patru casute din lemn dotate la cel mai inalt nivel de confort. Fara indoiala, punctul de atractie in aceste zile toride il reprezinta piscina pentru adulti si varianta sa mai mica pentru copii.

Agrementul este asigurat de un teren de fotbal cu gazon artificial si nocturna, mese de biliard, si chiar jocuri de darts.

Descoperiti farmecul padurii Garboavele in oaza de confort si buna dispozitie numita Stejarul.

Facilitati cazare: fax, TV in living, cutie de valori, internet wireless, internet prin cablu, parcare, gradina/curte, piscina, teren de sport, spalatorie, terasa, plata cu cardul, foisor in curte, gratar/barbeque, sala de mese, loc amenajat de joaca, bar, restaurant, sala de conferinte

Facilitati camere: internet in camera, frigider in camera, camere cu balcon, incalzire centrala, aer conditionat, baie in camera, minibar in camera, telefon in camera, camera cu TV

COMPLEXUL STEJARUL va pune la dispozitie spatii pentru organizarea de evenimente precum aniversari, nunti, botezuri, etc.

| CLU explică (pentru Monika12):

O vila pentru cumpărare