| KSD a întrebat:

Important.Cine stie sigur cat e limita admisa la bagaj cand zbori cu wizzair fara sa platesti nimic in plus? cate kg? multumesc frumos

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La wizz air platesti orice pentru bagajul de cala. Daca depaseste 32 kg platesti in plus.

Singurul bagaj pe care il poti lua cu tine gratis, e cel de mana care nu poate fi mai mare decat un simplu rucsac

| melynda a răspuns:

Nu. tocmai am venit din Italia. deci si pentru bagaju de mana de 10 kg si platesc 10 euro. daca nu platesti nimic ai voie doar cu geanta!

| KSD explică (pentru melynda):

Multumesc frumos, si eu tot in Italia ma duc :*