| kazaryon a întrebat:

In 2-3 zile plec in vacanta si m-am hotarat unde. Mentionez ca bugetul este de 400-500 Euro in tara. Faceti-mi ceva recomandari cu argumente. Cel mai bun raspuns bineinteles ca primeste funda.

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Ai spus ca te-ai hotarat unde sa pleci:dar unde,in tara? Mare,munte,hotel,cu all inclusive?
Si eu iti recomand Bulgaria,dar nu stiu nici ce varsta ai, daca ai carnet de conducere, daca mergi singur!
Fara sa stiu nimic despre tine, totusi iti fac o recomandare: Albena, hotel COM 3*,recomandat pentru tineret,distractie,cu multa verdeata,ultra all inclusive, teren volei, baschet, piscina frumoasa, sezlong+umbrela pe plaja.Cu EB, pentru mijlocul lui iunie, am platit 480 euro, doua persoane, cu masina proprie.
Mai cauta pe GOOGLE tastand: LAST MINUTES+hotel+Bulgaria

| geohandmade a răspuns:

Iti recomand sa intri pe http://www.redutti.ro e un site cu vaouchere de reduceri. Sa citesti bine specificatiile ofertei. E mai bine sa pleci la bulgari in bugetul asta iti gasesti cu all inclusiv si stai ca un boss

| BogdanMotiu a răspuns:

La mare, in Costinesti acolo ii numa muzica si distractie