| kazaryon a întrebat:

In 2-3 zile plec in vacanta si m-am hotarat unde. Mentionez ca bugetul este de 400-500 Euro in tara. Sunt pe ultima sutas de metri si nu m-am hotarat. Faceti-mi ceva recomandari cu argumente. Cel mai bun raspuns bineinteles ca primeste FUNDA

1 răspuns:
| Dan10079 a răspuns:

Cum adica "...plec in vacanta si m-am hotarat unde... si nu m-am hotarat." te contrazici singur?
Poti pleca intr-un oras mare din tara de exemplu: Bucuresti, Brasov, Iasi, Constanta.