| AlexandrinaAle333 a întrebat:

In aceasta seara plec un Ungaria mai exact Lacul Balaton. Am cautat pe net informatii meteo, dar nu am gasit nimic exact. As vrea sa stiu la ce sa ma astept, desi din cate am inteles e cam urata vremea si acolo. Daca stiti ceva site-uri cu vremea ar fi de mare ajutor. va multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti aici: http://www.meteoprog.ro/ro/weather/Balatonfured/. Numai bine!

2 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Cristi001... caţi ani ai raised eyebrows? laughing)) rolling on the floor)))
fata a vrut să ştie ca să nu prindă vreme naşpalaughing oh go on

o sa fie vreme bună nu prea urată

| FriendsShow a răspuns:

Si ne intrebare sa te dai smechere ca pleci in ungaria...e atunci sa stii ca e urata vremea na