| A_7901 a întrebat:

In avion, poti punde in bagajul de cala produse alimentare(vreau sa duc la cineva mancare neaoşa romaneasca)?

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Eu am avut la mine mancare in bagajul pe care l-am luat cu mine in general te lasa dar depinde si de aeropoarte de ex in anglia cand am fost nu mi-au dat voie si nici parfumuri mai mult de 50ml nu ai voie nici *** de unghii si in general mai multe cherstii dar ti-am zis depinde si de aeroport.

1 răspuns:
| sonicbang a răspuns:

Cel mai simplu este sa intri pe pe sit-ul companiei aeriene cu care vei zbura sa te documentezi ce ai si ce nu voie. asa vei sti sigur. din cate stiu eu, nu ai voie!