| HoryLeo a întrebat:

In cate minute parcurge trenul un kilometru? Ma gandesc sa merg cu trenul 441 kilometri. din Cluj pana in Buzau. si vreau sa stiu.

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

CAM 1 minut, dar ai tren direct?; vezi ca mai are si statii poate sta si 10 minute.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| December a răspuns:

La noi chiar nu trebuie sa-ti bati capul cu asa ceva laughing. Oricum va intarzia big grin

| Flaviia16 a răspuns:

Nu te ajuta daca stii in cat timp parcurge un km pentru ca in orase trebuie sa respecte o anumita viteza etc. eu zica ca faci aproximativ 5 ore, 5 jum

| Vlad43 a răspuns:

Podu-iloaiei>Iasi=22 km. fa un calcul. depinde daca este privat, rapid sau de stat. Privatul merge mult mai incet, rapidu nu opreste tot timpul. eu merg cu cel de stat