| anonim_4396 a întrebat:

In cazul in care cumparati prin internet servicii de calatorie (hoteluri, zboruri, croaziere), ce site folositi?

6 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Pentru hotelurile din strainatate folosesc http://www.booking.com/ (sunt seriosi, e testat)
Cu avionul nu merg, si nici in croaziere.

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Bilete de avion wizzaire cel mai ieftin

| cmm a răspuns:

Hoteluri pe booking.com, clar sunt cei mai buni, testati de trei ani de mine in cam toata lumea. Pe avion am fost in SUA cu bilete prin travelocity.com, e serios, nu sunt probleme, dar daca stii datele exacte pe Europa incearca blu-air.ro, eu sunt multumita de ei, iar daca nu au cursa directa intra si pe wizz

| KaterinaPetrova a răspuns:

Accent travel