| HereAndNow a întrebat:

In ce localitate in Romania poti vedea tablita aceea in care iti comfirma ca esti la paralela 45? Am vazut-o cand aveam 10 ani dar nu m-am interesat unde era. Acum ma bate gandul ca nu stiu laughing Mersi anticipat big grin

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @HereAndNow!
Între lolalitățile Anina si Bozovici(Orsova), în Banat, există un indicator marcat cu PARALELA 45.
O seara cu zâmbet să ai!

| MoneyMoney a răspuns:

Băicoi pe DN 1 sau Urlaţi tot în judeţul Prahova. Personal înclin pentru Băicoi în drumul tău spre Valea Prahovei!